تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب خودرو خود را از امداد باتری ماشین بخواهید:

895  65  888

817  65  888

سرعت و ایمنی در رانندگی

رانندگی‌ کاری دقیق و آگاهانه است اگر تعداد سرنشینان اتومبیل زیاد باشد نه تنها به سیستم فنی وسیله نقلیه آسیب می‌رساند، بلکه گاهی اوقات مانع دید راننده شده و از واکنش‌های سریع و به‌موقع جلوگیری می‌کند.

ایمنی رفت و آمد در جاده و خیابان‌ها یک نیاز ملی است.

آرامش در رانندگی موقعیت‌های خطرناک را بر طرف می‌سازد.

تابلوهای راهنمایی و رانندگی پیام آوران نظم و قانون هستند؛ رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ‌نشانگر شخصیت و فرهنگ اجتماعی ما است.

آرامش در حین رانندگی موقعیت‌های خطرناک سانحه‌ساز را برطرف می‌سازد.

استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی بسیار خطرناک است، در صـورت ضرورت پاسخ گویی، خودرو را به منتهی‌الیه سمـت راست خیابان هدایت کرده و سپس به گفت‌‌وگو بپردازید‌؛ طبق آخرین بررسی‌ها‌ تلفن همراه عامل بسیاری از تصادفات رانندگی است.

شما باید بتوانید شماره خودروها را از فاصله 20 متری بخوانید، اگر در دید خود مشکل دارید، حتما باید در مواقع رانندگی از عینک استفاده کنید.

توصیه می‌شود‌ رانندگان همیشه در داخل خودرو یک دستگاه کپسول آتش‌نشانی استاندارد به منظور خاموش کردن آتش و مـهار ابعاد آن به همراه داشته باشند.

داشتن حس مسئولیت و عدم توجه به منافع شخصی، مهمترین عامل برقراری ایمنی و جلوگیری از بروز سوانح دلخراش رانندگی است؛ اگر جاده و خودرو به گونه‌ای ایمن و صحیح ساخته شوند و در کنار آن کاربران نیز از قوانین تبعیت کنند، مشکلی در رانندگی به وجود نخواهد آمد.

‌گذشت در رانندگی اولین قدم در نظم دادن به ترافیک است

سرعت زیاد در رانندگی‌، شتاب برای رسیدن به حوادث است؛ رانندگان دقت داشته باشند که‌ کمبود زمان خود را با سرعت زیاد‌ جبران نکنند.

‌مقررات ترافیکی فقط مخصوص رانندگان نیست، رهگذران پیاده هم باید به آن توجه کنند.

از عابران پیاده‌ در حاشیه شهرها تقاضا می‌شود، تا حد امکان در حاشیه جاده تردد نکنند و عبور عرضی از جاده نداشته باشند‌.

رانندگان عدم تخطی از سرعت مطمئنه و تردد با سرعت مجاز را همیشه در دستور کار خود قرار دهند؛ بیش از 50 درصد تصادفات رانندگی به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و سبقت غیرمجاز رخ می‌دهد.

هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها همواره از سمت راست حرکت کنید مگر آنکه قصد سبقت داشته باشید‌، تغییر خط عبوری باید با احتیاط و با استفاده از چراغ راهنما انجام پذیرد.

سبقت گرفتنِ مطمئن

زمانی در جاده‌ها اقدام به سبقت گرفتن کنید که مطمئن شوید خودرویی از روبه‌رو نمی‌آید و همچنین خودرویی از پشت‌سر در حال سبقت گرفتن از شما نیست، زیاد به وسیله نقلیه‌ای که می‌خواهید از آن سبقت بگیرید نزدیک نشوید زیرا مانع دید شما از مقابل می‌شود.

به آینه‌ها نگاه کنید و قبل از تغییر مسیر راهنما بزنید.

در هنگام شب و یا مواقعی که دید کم است، دقت بیشتری داشته باشید زیرا در هنگام شـب قضاوت در مورد فاصله و سرعت وسیله نقلیه روبه‌رو مشکل است.

هنگام رانندگی در آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها به طـور مداوم از آینه استفاده کنید تا از وضعیت کنار و پشت سر خودرو خود آگاه باشید.

فاصله خود را با وسیله نقلیـه جلویی طوری تنظیم کنید که در صورت کم شدن سرعت و یا توقف آن بتوانید بدون برخورد با خودروی جلویی به آسانی متوقف شوید.

سرعت متناسب با جاده

شبکه‎های ارتباطی و وسایل نقلیه برای عملکرد و نوع راه با سرعت‌های مختلـف طراحی و اجرا می‎شوند ‌؛ رانندگی با سرعت‌های غیرمجاز موجب می‎شود راننده نتواند در شرایط غیـرعادی اتومبیل را کنترل کند و حوادث ناگواری اتفاق بیافتد.

رانندگی با سرعت مطمئنه، احتمال وقوع تصادف و بروز حوادث ناگوار را کاهش می‎دهد.

سرعت زیاد و ترمزهای پیاپی‌ مصرف سوخــت را تا حدود 50 درصد افزایش می‎دهد، سعی کنیم با پرهیز از حرکت شتابان به طور یکنواخت و در بین خطوط رانندگی کنیم تا سفر مطمئن‎تری داشته باشیم.

رانندگی درشب و ساعات خلوت

‌در هنگام شـب و ساعات خلوت روز با احتیاط و دقت بیشتری رانندگی کنید تا در موقع لـزوم بتوانید سریع‌ اتومبیل خود را کنترل کــرده و از برخورد با اتومبیل و یا موانع دیگر جلوگیری کنید‌.

برای سفارش و خرید آمپر مناسب انواع باتری بارکاس باتری اوربیتالباتری واریان جهت نصب بر روی خودرو خود

با امداد باتری ماشین در تماس باشید:

895  65  888

817  65  888

باتری های شرکت دلکور

باتری اتمی دلکور

باتری دلکور محصول کره جنوبی

جدیدترین تاریخ

ارسال و نصب رایگان

باتری پوما

فروش باتری اتمی پوما

باتری پوما محصول شرکت دلکور

جدید ترین تاریخ

ارسال در کمترین زمان ممکن

یکی دیگر از شعب امداد باتری

ba3 1